Tlačítko Nastavení

Tlačítko Nastavení (Settings), které je dostupné v Panelu nástrojů CKFinder otevře Panel nastavení, kde si můžete CKFinder nastavit a přizpůsobit.

Obrázek níže představuje Panel nastavení, který je rozbalen při kliknutí na tlačítko panelu nástrojů.

Panel nastavení CKFinder 

Všechna nastavení jsou automaticky uložena pomocí "cookies" v internetovém prohlížeči. "Cookies" jsou malé soubory, které ukládají soukromé informace o nastavení pro určité stránky na Vašem počítači.

Abyste zavřeli (sbalili) Panel nástrojů, stiskněte tlačítko Zavřít (Close) nebo znovu klikněte na tlačítko Nastavení (Settings).

Možnosti nastavení CKFinder

Všechny možnosti nastavení se vztahují k Panelu složek a kontrolují způsob, jakým jsou soubory v CKFinder zobrazeny. Panel souborů okamžitě zareaguje na změny v Panelu nastavení.

Zobrazení (View)

Nastaví režim zobrazení v Panelu souborů:

Zobrazit (Display)

Nastaví množství informací, které jsou dostupné v Panelu souborů. Následující možnosti mohou být zapnuty či vypnuty:

Pokud používáte režim zobrazení Náhled, můžete odškrtnout všechny možnosti. V režimu Seznam bude název souboru vždycky zobrazen.

Obrázek níže představuje různé možnosti zobrazení tak, jak jsou zobrazeny v režimu Náhled.

Soubor zobrazený v režimu Náhled bez názvu souboru, velikosti a data změny Soubor zobrazený v režimu Náhled pouze s názvem souboru Soubor zobrazený v režimu Náhled s názvem souboru a datem změny Soubor zobrazený v režimu Náhled s názvm souboru, velikostí a datem změny

Seřazení (Sorting)

Nastaví pořadí, v kterém budou soubory zobrazeny. Jsou dostupné následující možnosti: