Segtuvų valdymas

Segtuvų valdymas susideda iš "išsišakojančio meniu" segtuvų

Tai vadinama "išsišakojantis meniu" nes Jūs matote segtuvų hierarchiją atrodančią kaip išsišakojančios šaknys. Tai naudojama kaip grafinis atvaizdavimas, kuris šiuo metu yra

Pagrindinės operacijos

Segtuvo atvėrimas

Kad atvertumėte segtuvą, atverti jo "vaikus" segtuvus, paspauskite pliuso ženklą () segtuvo priekyje. Jei pliuso ženklo nėra, tuomet segtuvas neturi po savimi kitų segtuvų.

Peržiūrėkite "Įkrovimas pagal užklausą" žemiau šiame puslapyje, kad geriau suprastumėte kaip yra įkraunami segtuvai.

Segtuvo užvėrimas

Tam, kad uždarytumėte segtuvą, paslepiant po juo esančius segtuvus, paspauskite ant minuso () ženklo priekyje.

Segtuvo pasirinkimas

Tam, kad pasirinktumėte segtuvą, paspauskite ant segtuvo pavadinimo arba ant jo ikono. Pasirinktas segtuvas turės kitokią spalvą arba foną.

Išplėstinės operacijos

Išplėstines operacijas galima pasiekti iš "Kontekstinio Meniu". Galimi šie pasirinkimai:

 

Dėmesio: Kai kurie kontekstinio meniu mygtukai gali būti išjungti CKFinder nustatymuose.

Naujų segtuvų sukūrimas

Kad sukurtumėte segtuvą segtuve, paspaukite "Naujas segtuvas" pasirinkimą kontekstiniame meniu. Atsivers dialogas, klausiantis apie naują pavadinimą. Įrašykite pavadinimą ir patvirtinkite tai.

Ne visi simboliai gali būti naudojami pavadinimuose, dėl tam tikrų apribojimų kurie yra sistemose kuriose paleistas CKFinder. Pvz.: šie simboliai negali būti naudojami papkėse ir failų pavadinimuose:
\ / : * ? " < > |

Segtuvų pervadinimas

Kad pervadintumėte segtuvą, paspaukite "Pervadinti" pasirinkimą kontekstiniame meniu. Atsivers dialogas, klausiantis apie naują pervadinimą. Įrašykite pavadinimą ir patvirtinkite tai.

Ne visi simboliai gali būti naudojami pavadinimuose, dėl tam tikrų apribojimų kurie yra sistemose kuriose paleistas CKFinder. Pvz.: šie simboliai negali būti naudojami papkėse ir failų pavadinimuose:
\ / : * ? " < > |

Dėmesio: pervadindami segtuvą, nuorodos į juos, esančios kituose puslapiuose, bus pažeistos todėl failai buvę tame segtuve bus nepasiekiami iš išorinių, prieš tai nustatytų nuorodų. Todėl, atsakingai naudokitės šia funkcija.

Segtuvų ištrynimas

Kad ištrintumėte segtuvą, paspaukite "Ištrinti" pasirinkimą kontekstiniame meniu. Atsivers dialogas, klausiantis apie ištrynimą. Patvirtinkite ištrynimą.

Dėmesio: ištrynus segtuvą, nuorodos į failus, esančios kituose puslapiuose, bus pažeistos todėl failai buvę tame segtuve bus nepasiekiami iš išorinių, prieš tai nustatytų nuorodų. Todėl, atsakingai naudokitės šia funkcija.

Įkrovimas pagal užklausą

Pats didžiausias skirtumas tarp CKFinder ir segtuvų išsišakojimo lyginant su tais kurie yra operacinėse sistemose, yra tas, kad CKFinder, segtuvus įkrauna "pagal užklausą". Tai reiškia, kad visi segtuvai paleidimo metu iškart neįkraunami, bet įkraunama maža jų dalis kai yra atveriamas pats segtuvas. Tai yra reikalavimas pažangesnėse web programose kaip CKFinder.

Įkraunamų segtuvų indikatorius yea užrašas "Prašau palaukite..." kuris atsiranda atidarius naują segtuvą:

 

Įkrovimo pavadinimas iš kart išnyks, kai tik segtuvai bus įkrauti. Įkrovus segtuvus, šis užrašas daugiau nebepasirodys.